TREDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

TREDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş, kısa adıyla TREDAŞ; ülkemizde faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketlerinden biridir.Sektörde kazanılan tecrübe ve imkanların yeni projelerde hızlı ve etkin biçimde kullanılması online işlemlere önem verilmesini zorunlu kılmıştır.

TREDAŞ aboneleri artık birçok işlemi online olarak yapabilmektedir.Zamandan ve emekten tasarruf sağlayan online uygulamalar ,elektrik aboneleri tarafından çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Tredaş fatura sorgulama yada Tredaş borç sorgulama elektrik abonelerin en çok kullandığı online bir hizmettir. Tredaş borç sorgulama hizmeti ücretsiz olup tüm elektrik aboneleri bundan yararlanabilir.TREDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

Tredaş fatura borç sorgulama nasıl yapılır?

Tredaş fatura borç sorgulama için kurumun web sitesini ziyaret etmelisiniz. Online işlemler menüsü arasında yer alan borç sorgulama sekmesini tıklayarak ,ödenmemiş fatura borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Tredaş fatura sorgulama işlemi yapabilmeniz için işletme kodu ve abone numarasını bilmeniz gerekmektedir.İşletme kodu ve abone numarasını herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebileceğinizi unutmayınız.Hemen fatura sorgulamak için sayfanın altında yer alan bağlantıyı takip ediniz.

Tredaş fatura borç sorgulamak için tıklayınız..
Pay