ULUDAĞ EDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR

ULUDAĞ EDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturalarını hangi bankalara yatırabiliriz?UEDAŞ elektrik faturası ödeme noktaları nelerdir? Gibi sorularınız cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz..

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş, birçok banka ile protokol imzalamıştır.Elektrik aboneleri fatura kesim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde fatura borçlarını anlaşmalı bankalara ya da UEDAŞ ödeme noktalarına yatırmak durumundadır.

Uludağ EDAŞ anlaşmalı banka listesine sayfanın altındaki tablodan ulaşabilirsiniz. Elektrik faturasını tabloda yer alan bankalardan dilediğinizle ödeyebilirsiniz.Bankalar; şubeden tahsilat,ATM’den tahsilat,internetten tahsilat,otomatik ödeme talimatı  ile tahsilat gibi farklı seçenekleri elektrik abonelerine sunmaktadır.Elektrik aboneleri kendilerine uyan ödeme yöntemi ile  elektrik faturasını ödeyebilir.

Uludağ EDAŞ anlaşmalı bankalar

Uludağ EDAŞ anlaşmalı bankalar,yaptıkları işlemden genellikle herhangi bir para tahsil etmemektedir.Bankaların internet şubelerini kullanarak online olarak 7/24 elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. İnternetten tahsilat, zaman ve emek tasarrufu sağladığı için son zamanlarda elektrik aboneleri en çok tercih ettiği ödeme yöntemidir.ULUDAĞ EDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR

Banka Adı Şubeden Tahsilat ATM ‘den Tahsilat İnternetten Tahsilat Otomatik Ödeme Talimatı
Abank
Akbank
AKTİFBANK
AlbarakaTurk
AnadoluBank
Bankasya
Deniz Bank
Burgan Bank
Finans Bank
Garanti
HalkBank
HSBC
ING Bank
İşbank
Kuveyt Türk
PTT Bank
Şekerbank
TBANK(Turkland)
Teb
TEKSTİLBANK
Türkiye Finans
Vakıfbank
Yapı Kredi
Ziraat
Pay