ULUDAĞ EDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

ULUDAĞ EDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

Uludağ EDAŞ ülkemizdeki elektrik dağıtım firmalarından biridir.Bursa,Çanakkale,Balıkesir,Yalova il ve ilçelerini kapsayan bölgeden  faaliyetlerini yürütmektedir.Uludağ EDAŞ dağıtım firmasından hizmet alan aboneler, elektrik arızalarını online olarak yetkili birimlere ihbar edebilmektedir.

Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbarı yapmak için öncelikle kurumun web sitesini ziyaret etmelisiniz.Sitede yer alan arıza bildirim modülüne girerek,Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbar formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Arıza bildirim formunu doldurup aynı sayfadan sonucunu da sorgulayabilirsiniz.Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbarı yaptıktan sonra başvuru numaranızı not ediniz.Daha sonra T.C kimlik numarası ve başvuru numarası ile arıza ihbarınız takibini aynı sayfadan yapabilirsiniz.ULUDAĞ EDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbarı nasıl yapılır?

Bursa elektrik arıza,Balıkesir elektrik arıza,Çanakkale elektrik arıza,Yalova elektrik arıza ihbarını iki şekilde yapabilirsiniz.Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbarını online olarak yapabileceğiniz gibi Alo 186 arıza ihbar hattını kullanarak da yapabilirsiniz. Online olarak arıza ihbarında bulunmak için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

Uludağ EDAŞ elektrik arıza ihbarı için tıklayınız..
Pay