ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM FATURA BORÇ SORGULAMA

ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM BORÇ SORGULAMA

Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet sahası ile Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, faaliyetlerini sürdürmektedir.Bursa başta olmak üzere, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da toplamda 2,5 milyona yakın aboneye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, her geçen gün artan abone sayısı ile doğru orantılı olarak altyapısını geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin 4. büyük dağıtım şirketi unvanına sahip olan Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, daha kaliteli hizmet verme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM BORÇ SORGULAMA

Uludağ EDAŞ borç sorgulama

Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, resmi web sitesi kurarak abonelerin online işlem yapabilmesini sağlamıştır. Online uygulamalarda elektrik abonelerin en çok ilgi gösterdiği ise: Uludağ EDAŞ borç sorgulama uygulamasıdır.

Uludağ EDAŞ borç sorgulama sayesinde ödenmemiş fatura bilginize ulaşabileceğiniz gibi güncel borç bilgilerinizde anında öğrenebilirsiniz.Uludağ EDAŞ borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için işletme kodu ve abone numarasını sorgulama ekranına girmelisiniz.İşletme kodu ve Abone numarasını herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebileceğinizi unutmayınız.

Hemen UEDAŞ borç sorgulama yaparak güncel fatura tutarınızı öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip ediniz. UEDAŞ borç sorgulama ya da Uludağ EDAŞ fatura sorgulama ücretsiz bir uygulama olup ;Bursa,Çanakkale,Yalova,Balıkesir illerinde yaşayan elektrik aboneleri içindir.

Uludağ EDAŞ fatura sorgulama için
Tıklayınız..
Pay