VANGÖLÜ VEDAŞ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI NASIL YAPILIR?

VANGÖLÜ VEDAŞ  KAÇAK ELEKTRİK İHBARI NASIL YAPILIR?

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş  hizmet verdiği bölgelerde, hizmet bedeli olarak Enerji Piyasası Denetleme Kurulunun belirlediği bir tarife ile abonelerden fatura bedeli talep eder.

Aboneler fatura bedellerini belirlenen zaman dilimi içerisinde ödeme noktalarına yatırmak durumundadırlar.Ancak özellikle doğu bölgelerimizde aboneler fatura tutarlarını ödemedikleri gibi kaçak elektrik kullanmaktadırlar.

Kaçak elektrik kullanıldığı zaman bu tutar bölgedeki diğer aboneler tarafından karşılanmaktadır.Bu da bazı mağduriyetleride beraberinde getirmektedir.

Vedaş kaçak ihbar

Van kaçak  ihbar,Muş kaçak ihbar,Hakkari kaçak ihbar,Bitlis kaçak ihbar bulunmak isteyen aboneler sayfanın altındaki linki takip ederek bu işlemi online olarak yapabilirler.Vedaş resmi web sitesinde kaçak elektrik kullananları ihbar etmek için modül bulunmaktadır.Siteye giren kişiler kaçak ihbarını online olarak yapabilirler. Elektrik kaçak ihbarında bulunan abonelerin  kimliklerin saklı tutulduğunu unutmayınız.VANGÖLÜ VEDAŞ  KAÇAK ELEKTRİK İHBARI NASIL YAPILIR

Hemen sizde elektrik kaçak ihbarında bulunmak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.Kaçak kullanım ihbarlarınızı bildirmek için açılan sayfadaki formu kullanabilirsiniz. Şikayetlerinizin işleme alınarak sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi amacıyla, girdiğiniz bilgilerin doğruluğuna özen gösteriniz..

Vedaş kaçak elektrik ihbar etmek için tıklayınız..

Pay