Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Laboratuvar Tahlil sonuçları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Laboratuvar Tahlil sonuçları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılından beri hizmet vermekte olup, Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane unvanını almış özel bir hastanedir.

Hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, laboratuvar tahlil sonuçlarını remi web sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Laboratuvar tahlil sonucunu öğrenmek isteyen kişiler sayfanın altında yer alan işlem adımlarını gerçekleştirerek laboratuvar tahlil sonuçlarını kolayca ulaşabilirler. Daha detaylı bilgi için Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi laboratuvar sonucu

Sayfanın altında yer alan linke tıklayarak E-sonuç ekranına geliniz. Sırası ile : T.C kimlik numarası, Dosya numarası yazıp ‘giriş’ demeniz yerlidir. Saniyeler içerinde Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçları ekranda belirecektir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız..


ÖZEL GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

ÖZEL GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ DOKTORLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay