2016 HAC GÖREVLİSİ MÜLAKAT YERİ SORGULAMA

Hacda Görev Almak İsteyen Personelin Mülakat Yeri Sorgulama

2016  Yılı Hac Organizasyonunda Kadın İrşat Görevlisi olarak görev almak için müracaat eden Kadın Vaiz, dengi ve üstü unvanlarda çalışanlardan daha önce hacca gitmeyenler ile kadın K.K.Öğreticisi ve dengi unvanlarda çalışanların mülakat bölge ve tarihleri belirli bir takvim içerisinde her yıl duyurulmaktadır.

Kadın İrşat görevlisi olarak görev alacaklardan (Vaiz, dengi ve üstü) unvanlarda çalışanlardan daha önce hacca gidenler mülakata çağrılmayacak olup ihtiyaç nispetinde başkanlıkça görevlendirileceklerdir.2016 Hacda Görev Almak İsteyen Personelin Mülakat Yeri Sorgulama

Din Görevlisi, Ekip Personeli ve Hizmetli unvanlarında görev almak isteyenlerin mülakatları 17 Şubat- 11 Mart 2016 tarihlerinde, Şoför Aşçı ve Tercüman unvanlarında görev almak isteyenlerin mülakatları ise 11 Mart – 03 Nisan 2016 tarihleri arasında bilahare belirlenecek ve ilan edilecek bölgelerde yapılacaktır.

Tercüman olarak görev almak için müracaat edenlerde (2011, 2012, 2013, 2014 ve 2015) yıllarındaki sınavlardan 70 puan ve üzeri alanlar sınavdan muaf tutulacaklardır.

Hacda Görev Almak İsteyen Personelin Mülakat Yeri Sorgulama Ekranı

2016  Yılı Hac Organizasyonunda görev almak isteyen kişiler sayfanın altında yer alan sorgulama ekranına girerek  mülakat yerlerini sorgulayabilirler.Sorgulama ekranında yer alan belge bilgilendirme amaçlı olup aynı zamanda sınav giriş belgesidir.

T.C kimlik numarası ile Cilt No girilerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2017 hac görevlileri mülakat yeri sorgulama,2018 hac görevlileri mülakat yeri sorgulama işleminide sayfanın altındaki linkten takip edebilirsiniz.

HAÇ MÜLAKAT YERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..


HAC KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..
HAC UMRE TAHSİLATI YAPAN BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..
2016 HAC KESİN KAYITLARI NE ZAMAN? HAC KESİN KAYITLARI NASIL YAPILIR TIKLAYINIZ.
2016 YILI HAC ÖN KAYIT VE KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ VE TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..
HAC KONAKLAMA TÜRLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..
HAC KONAKLAMA TÜRLERİ İLE BİNA VE OTELLERE İLİŞKİN KRİTERLER İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay