ADANA ASKİ FATURA SORGULAMA

ADANA ASKİ FATURA BORÇ  SORGULAMA

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi abonelerine en iyi hizmeti vermek için online uygulamalara geçmiştir.

Adana ASKİ resmi web sitesine giren kullanıcılar e-ASKİ başvurusunda bulunmaları halinden online işlemlerden yararlanabilirler.

Adana su ve kanalizasyon idaresi, e-ASKİ online işlemler modülü ile en çok tercih edilen şu uygulamaları yapabilirsiniz:

Aski kredi kartı ile borç ödeme

-Aski fatura sorgulama

ASKİ FATURA SORGULAMA

Adana Aski fatura sorgulaması işlemi ile güncel borç bilgilerinizi öğrenip ister sistem üzerinden isterseniz de ödeme noktalarına giderek fatura tutarlarını yatırabilirsiniz.Bu uygulama ücretsiz olup Adana daki tüm aboneler Aski fatura sorgulama hizmetinden yararlanabilir.

videoADANA ASKİ KREDİ KARTI İLE BORÇ ÖDEME

İsteyen aboneler aynı modül üzerinden kredi kartı ile ASKİ fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.Bu uygulama ile zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz.Ödeme işlemi için kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz çok önemlidir.Kredi kartı güvenliğinizi sağlanması için sistemde  3D güvenlik bulunmaktadır. Ödeme gerekleştiği an sistemden eş zamanlı olarak fatura tutarı düşülmektedir.

ADANA ASKİ FATURA SORGULAMA ve ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay