AKEDAŞ ELEKTRİK KAÇAK İHBAR

AKEDAŞ ELEKTRİK KAÇAK İHBAR

Kahramanmaraş-Adıyaman elektrik kaçak ihbar

Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş Adıyaman ve Kahramanmaraş illerindeki elektrik dağıtım ve alt yapı sorumlusu şirkettir.Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş hizmet götürdüğü yerlere en iyi ve en  kaliteli hizmeti vermeyi amaçlarken abonelerinden de buna katkı yapmasını beklemektedir.

Enerji hayatımızın her yönünü etkilemektedir. Bize ışık, ısı, ulaşım ve diğer araçlar için yakıt sağlar. Elektrik aboneleri tüm bu hizmetler karşılığında,aylık dönemler halinde fatura ücreti ödemektedirler.Aboneler adlarına düzenlenen faturayı daha iyi ve kaliteli hizmet alabilmek amcayla  zamanında ödeme noktalarına yatırmalıdırlar.

Kaçak İhbar

Bazı aboneler çeşitli teknikler ile yasal olmayan şekilde elektrik tüketmektedirler.Unutmayınız ki yasal olarak kullanılmayan elektrik diğer abonelere paylaştırılmaktadır.Bu yüzden kaçak ihbar formunu online olarak doldurarak ihbarda bulunabilirsiniz.Unutmayınız ki kaçak ihbarda bulunan kişinin kimlik bilgileri kanunla güvence altına alınmış ve üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Kahramanmaraş kaçak elektrik ihbarı yada Adıyaman kaçak elektrik ihbarında bulunmak isteyen keşiler sayfanın altındaki linki takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Akedaş arıza bildirimiAKEDAŞ ELEKTRİK KAÇAK İHBAR

Akedaş arıza bildiriminde bulunarak elektrik arızasını yetkili birimlere bildirmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.Kahramanmaraş elektrik arıza ,Adıyaman elektrik arıza bildirimini 444 06 41 numaralı hattan da yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş -Adıyaman elektrik arıza bildiriminde bulunmak için tıklayınız.

Hemen Kahramanmaraş-Adıyaman elektrik kaçak ihbarında bulunmak için tıklayınız.

Pay