ARAS EDAŞ KAÇAK İHBAR

ARAS EDAŞ KAÇAK İHBAR

Aras edaş doğu Anadolu bölgesinde elektrik dağıtım ve alt yapı hizmetlerini abonelerine sunmaktadır.Bedel olarak da enerji piyasası düzenleme kurulunun belirlediği fiyat tablosu üzerinden faturalandırma işlemini yapmaktadır. Elektrik aboneleri kullanım bedelleri oranında fatura tutarlarını ödemek durumundadırlar.

Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan illerinde yaşayan Aras edaş aboneleri kaçak elektrik kullanımı konusunda son derece hassas olmak durumundadırlar.çünkü o bölgeye verilen toplam enerji miktarı belli olduğundan,kaçak elektrik kullanan abonenin fatura tutarıARAS EDAŞ KAÇAK İHBAR diğer abonelerden tahsil edilmektedir.Bu durum bazı haksızlıkları da beraberinde getirmektedir.

Aras edaş-epaş kaçak ihbarı sayesinde  bu duruma son verebilirsiniz.Sayfanın altındaki linki takip ederek Aras edaş kaçak ihbarı talebinde bulunabilirsiniz.

Aras edaş arıza bildirimi

Aras edaş aboneleri kurumun resmi web sitesi üzerinden elektrik kesintisi yaşadıkları zaman arıza bildirim formunu doldurarak yetkililere ihbarda bulunabilirler.Arıza bildirim formunu doldururken bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmek son derece önemlidir.Hemen Aras epaş arıza bildirim talebinde bulunmak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.

Aras edaş elektrik arıza bildirimi için tıklayınız.

Aras edaş kaçak ihbar için tıklayınız.

Pay