BİMCELL ARAYANI BİL

Bimcell arayanın kim olduğunu öğrenme servisi!!

Bimcell Arayanı Bil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde, sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Ayrıca ulaşamadığınız bir BİMcell abonesi telefonunu açar ve ulaşılabilir hale gelirse, aradığınız kişinin ulaşılabilir konumda olduğunu kısa mesaj olarak size bildirir.

Bimcell arayanı bil ve Bimcell Şimdi ara servislerimiz tek bir servis olarak sunulmaktadır. Aylık vergiler dahil sadece 0,89 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

ArayanıBil Servisini iki şekilde kullanabilirsiniz:

Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBilbimcell

Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS’le bildirir.

Her Durum İçin ArayanıBil

>Her Durum için ArayanıBil servisini, telefonunuz açık olduğu halde rahatsız edilmek istemediğiniz durumlar için kullanmalısınız. Her Durum için ArayanıBil servisiniz aktifken, telefonunuz açık olsa dahi çağrı almazsınız, sizi arayanlar “ulaşılamıyor” anonsunu dinlerler. O sırada size gelen çağrılar ArayanıBil sistemine yönlenir ve ArayanıBil servisinden o anda sizi kimin aradığı telefonunuza kısa mesaj olarak gelir.

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktif edebilir ya da iptal edebilirsiniz.

SMS ile;

SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ARAYANIBIL ACIK” yazıp, iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Web Üzerinden;

ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi buradan yapmak için tıklayınız.

Pay