Çedaş Elektrik fatura ödeme noktaları

Çedaş Elektrik fatura ödeme noktaları

Çamlıbel Elektrik A.Ş hizmet verdiği illerde abonelerin fatura tutarlarını ödeyebilmesi için tahsilat vezneleri açmıştır.İsteyen aboneler internet üzerinden ödemeyi tercih ederken istene abonelerde tahsilat veznelerine giderek ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.

Size en yakın tahsilat ÇEDAŞ tahsilat ofisini öğrenmek için sayfanın en altında yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada Çedaş’ın hizmet verdiği Yozgat,Tokat,Sivas illerine ait ödeme noktalarını göreceksiniz.

Ödeme noktalarını adres ve telefon bilgilerine böylece ulaşmış olacaksınız. Çedaş ödeme noktasını belirlerken il seçimi yaparsanız daha kolay bir şekilde size en yakın ödeme noktasını listeden bulabilirsiniz..

Hemen size en yakın Çedaş  Tahsilat veznesini öğrenmek için tıklayınız..Çedaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama

Çedaş Anlaşmalı Bankalar

Çedaş Elektrik faturalarını sayfanın altında yer alan  bankaların, internet şubeleri kullanarak online bir şekilde ödeyebilirsiniz.Ödeme işlemi için sırasıyla aşağıdaki adımları izlemelisiniz.Bunlar: Fatura ödemeleri/Elektrik faturası/Çedaş Elektrik adımlarını izleyerek faturalarınızı sorgulayabilir isterseniz de online olarak ödeyebilirsiniz.Ödeme işlemi ile eş zamanlı olarak fatura borcunuz sistemden silinmektedir.

Çedaş hemen hemen tüm banka ve kurumlar ile anlaşma yapmıştır.Aşağıdaki listede internet şubesi üzerinden ödeme yapacağınız banka listesidir. Dileyen aboneler otomatik ödeme talimatı ya da gişeden fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilir.

İnternet Bankacılığı
Akbank
www.akbank.com
Garanti Bankası
www.garanti.com.tr
Türkiye Finans Katılım Bankası
www.turkiyefinans.com.tr
Bank Asya Katılım Bankası
www.asyafinans.com.tr
Halkbank
www.halkbank.com
Vakıfbank
www.vakifbank.com.tr
Denizbank
www.denizbank.com
İşbankası
www.isbank.com.tr
Yapı Kredi Bankası
www.yapikredi.com.tr
Finansbank
www.finansbank.com
ING Bank
www.ingbank.com.tr
Ziraat Bankası
www.ziraatbankasi.com.tr
Pay