Çedaş Kaçak Elektrik İhbar Etme

Çedaş Kaçak Elektrik İhbar Etme 

Çedaş Kaçak İhbar

Ülkemizde elektrik dağıtım firmalarından biride  Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş’dir. Kısa adıyla ÇEDAŞ abonelerine elektrik dağıtım hizmet bedeli olarak  fatura ücreti yansıtmaktadır.Aylık dönemler halinde Ödenmesi gereken faturalar daha iyi ve kaliteli hizmet alabilmemiz açısından çok önemlidir.

Çedaş ‘ın hizmet verdiği Yozgat,Tokat,Sivas illerinde bazı aboneler fatura tutarlarını ödemedikleri gibi çeşitli yol ve yöntemlerle kaçak elektrik kullanmaktadır. Elektrik Piyasası Tarifeler Yönetmeliği gereğince kaçak elektrik kullanan abonelerin fatura tutarları Kayıp-Kaçak Bedeli olarak elektrik faturalarını ödeyen kişilere paylaştırılmaktadır.

Kayıp-Kaçak Bedeli :Elektrik Piyasası Kanunu, Elektrik Piyasası Tarifeler Yönetmeliği, Elektrik Piyasası Perakende Satış Hizmet Geliri ile Perakende Enerji Satış Fiyatlarının Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ gereğince müşterilere tahakkuk ettirilmektedir.

Bu durum bazı haksızlıklara neden olmaktadır.Bu yüzden bilinci elektrik abonesi olarak bu şekilde kaçak elektrik kullanan aboneleri ihbar etmeliyiz. Çedaş Yozgat kaçak ihbar,Çedaş Tokat kaçak ihbar,Çedaş Sivas kaçak ihbar da bulunmak için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.Çedaş Kaçak Elektrik İhbar Etme

Çedaş’ın resmi sitesinden online olarak kaçak ihbarında bulunabilirsiniz.Unutmayın ki kaçak ihbarda bulunan kişilerin kimlik bilgileri gizli tutulmakta ,üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Çedaş kaçak ihbar formunu doldururken bilgilerin doğru olması çok önemlidir.Hemen kaçak ihbarda bulunmak için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

Çedaş kaçak ihbar formunu doldurmak için tıklayınız..

Pay