Çedaş Yozgat-Sivas-Tokat elektrik arıza bildirimi

Çedaş Yozgat-Sivas-Tokat elektrik arıza bildirimi

Çedaş ülkemizde elektrik dağıtım firmalarından biridir.Hizmet verdiği üç ilimizde abonelerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.Zaman zaman çeşitli sebeplere bağlı olarak Çedaş ‘ın hizmet verdiği il ve ilçelerde elektrik arızaları meydana gelebilmektedir.Bu durumda abonelerin Çedaş elektrik arıza telefonunu arayıp ihbarda bulunması gerekmektedir.

Çedaş Elektrik arıza telefonu

Çedaş’ın hizmet verdiği Yozgat,Sivas,Tokat illerinde elektrik arıza bildirimini ALO 186 telefon numarası ile yetkililere bildirebilirsiniz. Çedaş görevlileri arızaya en kıs sürede müdahale ederek elektrik kesintisini sonlandıracaktır.

Sivas Elektrik arıza ,Yozgat Elektrik arıza,Tokat Elektrik arıza yaşandığı zaman tek yapmanız gereken yukarıdaki elektrik arıza merkezini aramaktır.İl genelinde elektrik arızaların en önemli sebebi planlı kesintilerdir. Planlı kesintiler aboneler ile paylaşılmakta iken arıza kaynaklı kesintilerde abonelerin kesinti ihbarları doğrultusunda müdahale edilmektedir.Çedaş Yozgat-Sivas-Tokat elektrik arıza bildirimi

Arıza bildirimini Çedaş’ın resmi web sitesi üzerinden online olarak da bildirebilirsiniz. Online olarak Çedaş elektrik arıza bildiriminde bulunmak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.Açılan sayfada yer alan arıza bildirim formunu eksiksiz doldurmanız çok önemlidir.

Çedaş elektrik arıza bildirimi için tıklayınız..

Pay