ÇEDAŞ Yozgat-Sivas-Tokat ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

ÇEDAŞ Yozgat-Sivas-Tokat ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş ülkemizde Yozgat, Tokat, Sivas il ve ilçelerini kapsayan bölgede elektrik dağıtım ve alt yapı hizmeti sunmaktadır. Abonelerine en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışan  Çedaş ,resmi web sitesi üzerinden birçok duyuruyu aboneleri ile paylaşmaktadır.

Çedaş ‘ın duyuruları içerisinde elektrik abonelerini en çok ilgilendiren hiç kuşkusuz ki elektrik kesintileridir. ÇEDAŞ bakım onarım planlı kesintiler başlığı ile il ve ilçelerinde yaşanan ya da planlanan elektrik kesintilerini abonelerine duyurmaktadır.

Çedaş planlı elektrik kesintisi

Yozgat elektrik kesintisi, Sivas Elektrik kesintisi, Tokat elektrik kesintisi   yaşandığı zaman tek yapmanız gereken bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ resmi web sitesini ziyaret etmektir. Planlı kesintiler başlığı altında: hangi tarihler arası, kesinti sebebi, kesinti tarihi ve nedeni, kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleyi online olarak öğrenebilirsiniz.Çedaş Yozgat-Sivas-Tokat elektrik arıza bildirimi

Hemen sizde Yozgat, Tokat, Sivas illerinde yaşıyorsanız, il ve ilçe genelinde yaşanan elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.

Çedaş planlı elektrik kesintisi sebebini öğrenmek için tıklayınız…

Pay