DİSKİ FATURA İTİRAZ,DİSKİ E-FATURA

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi abonelerin istek ve şikayetlerini resmi wep sitesi üzerinden alıp değerlendirmektedir.Diyarbakır da yaşayan aboneler zaman zaman hatalı fatura ile karşılaşabilmektedirler.Faturasının yüksek olduğunu yada hatalı olduğunu düşünen aboneler Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresine dilekçe ile başvuruda bulunup bunun düzeltilmesini talep edebilirler.Artık bu uygulama yerine Diski fatura itirazını online olarak bildirebilirsiniz.

Diski fatura itiraz

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresinin online olarak sunmuş olduğu fatura itiraz işlemi için öncelikle sisteme e-posta adresi ve şifre ile giriş yaparak Diski fatura itirazında bulunabilirsiniz.İnceleme sonucunda talebiniz değerlendirilerek size geri dönüş sağlanacaktır.Hemen Diski fatura itirazında bulunmak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.

Diski e-faturaDiski fatura itiraz

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi e-fatura uygulamasına geçmiştir.Artık aboneler isterlerse fatura tutarlarının meil adreslerine gönderilmesini talep edebilirler.Bunun için tek yapmaları gereken Diski e-fatura isteğinde bulunmalarıdır.Bu isteği Diski’nin resmi sitesi üzerinden ,sisteme e-posta ve şifre ile giriş yaptıktan sonra talep edebilirsiniz. E-faturanın en önemli artısı siz uzun süreli evde bulunmadığınız durumlarda fatura bedelini öğrenip online olarak yatırabilmenizdir. Böylece cezai işlem görmemiş olursunuz.

DİSKİ FATURA İTİRAZ,DİSKİ E-FATURA İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay