FIRAT EDAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

 

FIRAT EDAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan elektrik dağıtım hizmeti ,Kazancı Holding A.Ş ‘nin  kuruluşu   Fırat Aksa Elektrik Hizmetleri A.Ş nin devir aldığı,  Fırat  Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yürütülmektedir.Bölgede enerjiyi  kaliteli ve kesintisiz  olarak tüketicilere ulaştırmak için teknolojiye yaptığı yatırımlarla,  müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktadır.

Fırat Elektrik Perakende A.Ş kısa adıyla FIRAT EPSAŞ, abonelerine fatura borç sorgulama hizmeti sunmaktadır.Fırat EDAŞ borç sorgulama işlemi için kurumun web sitesini ziyaret edip,borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fırat EPSAŞ borç sorgulama nasıl yapılır?Fırat Edaş borç sorgulama

Fırat EDAŞ borç sorgulama işlemi için öncelikle  Fırat Elektrik Perakende A.Ş resmi sitesini ziyaret edip ,Tesisat numarası ile sorgulama yapmalısınız.Tesisat numarasını girmeden Fırat EDAŞ borç sorgulama işlemini yapamayacağınızı unutmayınız.Elazığ Fırat edaş borç sorgulama,Malatya Fırat edaş borç sorgulama,Bingöl Fırat edaş borç sorgulama,Tunceli Fırat edaş borç sorgulama işlemi  ücretsiz olup bu şehirlerde yaşayan aboneler için geçerlidir.

Tesisat numarasını bilmeyen aboneler bunu öğrenebilirler.Tesisat numarası Fırat Edaş ‘a ait bir fatura üzerinden öğrenebileceğiniz gibi Fırat Elektrik Perakende A.Ş müşteri hizmetleri numarasını arayarak da öğrenebilirsiniz.

Fırat Edaş borç sorgulama hizmeti sayesinde online olarak güncel borç bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.Hemen sizde Fırat edaş borç sorgulaması yaparak borçunuzu öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

Fırat Edaş borç sorgulama için linki takip ediniz..
Pay