Göksu Edaş Elektrik fatura borç sorgulama

Göksu Edaş Elektrik fatura borç sorgulama

Akedaş elektrik fatura borç sorgulama

Akedaş :Kahramanmaraş ve Adıyaman illerini kapsayan gölgede elektrik dağıtım hizmetini üstlenen firmadır.Abonelerine en iyi hizmeti vermek amacıyla resmi web sitesi kuran firma,elektrik abonelerin birçok işlemi online olarak yapabilmesini sağlamaktadır.

Elektrik aboneleri aylık dönemler halinde isimlerine kesilen fatura tutarlarını ödeme noktalarına yatırmak durumundadırlar.Ancak çeşitli sebeplere bağlı olarak faturalarını kaybeden yada eline ulaşmayan aboneler,fatura tutarlarını online olarak öğrenebilmektedirler.

Akedaş borç sorgulama

Akedaş Elektrik Perakende satış A.Ş web sitesine giden aboneler elektrik fatura borç sorgulamasını yapabilirler. Online işlemler menüsü altından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Akedaş

Akedaş borç sorgulama yada Göksu edaş borç sorgulama işlemini herhangi bir bankanın internet şubesini kullanarak da  öğrenebilirsiniz.İnternet şubesine giriş yaparak fatura ödemeleri/elektrik faturası/Akedaş fatura adımlarını izleyerek abone numarasını girerek borç sorgulaması yapabilirsiniz.Hemen Akedaş fatura borç sorgulaması için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

Akedaş fatura borç sorgulama için tıklayınız..

Pay