İSKİ ZORUNLU SU KESİNTİSİ

İSKİ ZORUNLU SU KESİNTİSİ

Bayrampaşa su kesintisi, Sancaktepe su kesintisi, Beyoğlu su kesintisi, Beykoz su kesintisi, Bakırköy su kesintisi,Beylikdüzü su kesintisi, Arnavutköy su kesintisi, Tuzla su kesintisi olacağı zaman, İSKİ abonelerini resmi sitesi üzerinden bilgilendirmektedir.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi 5 milyona yakın su abonesine hizmet vermektedir.Su kesintisi durumunda oluşabilecek olumsuzlukları en aza indirmek amacıyla İSKİ, kesintinin hangi bölgede olduğunu,ne kadar süreceğinin,kesintinin ne zaman sona ereceğinin önceden su aboneleri ile paylaşmaktadır.

İSKİ su kesintisi olan mahalleler0s

Sizde İstanbul’da  yaşıyor ve olası su kesintilerin ne zaman olacağını öğrenmek için, linki takip etmeniz yeterlidir.Planlı kesintiler  abonelere önceden duyurulmaktadır.Plansız meydana gelen su kesintilerini de sorgulayıp , su arızasının ne zaman sona ereceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından, su abonelerin hizmetine sunulan bu uygulama ücretsiz olup, tüm aboneler  online olarak bu sorgulamayı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

İstanbul da su kesintilerin en önemli sebebi yaz aylarında, barajlardaki su oranının azalmasına bağlı olarak meydana gelen kesintilerdir. Birde enerji nakil hatlarının bakım onarım çalışması esnasında , su pompa istasyonlarının devre dışı kalması da su kesintilerinin en önemli sebebidir.

Pay