İZSU FATURA BORÇ SORGULAMA

İZSU FATURA BORÇ SORGULAMA

Bilim ve teknoloji ile; su kaynaklarını koruyan, atık suların doğaya dönüşünü sağlayan, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak için çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi online olarak birçok hizmeti, abonelerine sunmaktadır. İZSU online işlemler ile artık birçok işlemi ,işlem  merkezlerine gelmeden internet üzerinden  hallede bilmekteyiz.

Online işlemlerden abonelerin en çok tercih ettiği işlem İZSU fatura sorgulama ve İZSU fatura ödeme işlemidir.

İZSU fatura sorgulama

İZSU fatura sorgulama işlemi yaparak güncel fatura tutarınızı öğrenebilir,ödenmemiş fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İZSU fatura sorgulama işlemi için tek yapmanız gereken İZSU resmi web sitesinden online işlemler menüsünden Fatura sorgulama kısmına girmenizdir.

Abone numarasını ve güvenlik doğrulama resmini girmeniz halinde saniyeler içinde güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Hemen İZSU  fatura  sorgulaması yapmak için linki takip ediniz.

İZSU fatura ödemeizsu-fatura-odeme-sorgulama

Fatura sorgulaması yaparak öğrendiğiniz borç bilgileri ile hemen internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. İZSU kredi kartı ile borç ödeme işlemi için ,online işlemler menüsünden fatura ödeme kısmına girilmelidir. Abone numarası ve güvenlik numarası girilerek fatura borç ekranı üzerinden kredi kartı ile ödemeyi yapabilirsiniz. 3D güvenlik sistemi ile kredi kartı ile güvenli ve hızlı bir şekilde fatura tutarını ödeyebilirsiniz.Hemen İZSU kredi kartı ile fatura ödemek için linki takip ediniz.

Pay