KAYSERİ KEPSAŞ KCETAŞ ELEKTRİK ARIZA BİLDİRİMİ

KAYSERİ KEPSAŞ KCETAŞ ELEKTRİK ARIZA BİLDİRİMİ

İç Anadolu’nun en gelişmiş şehirlerinden biri de Kayseri ilimizdir. Bölgede Elektrik dağıtım hizmeti veren KEPSAŞ ve KCETAŞ  aboneleri zaman zaman elektrik kesintileri yaşamaktadırlar.

Kepsaş elektrik kesintisi,Kcetaş elektrik kesintisi yaşandığı zaman elektrik abonelerin bunu yetkili birimlere aktarması gerekmektedir.Alınan ihbar ile harekete geçen yetkili firma olay yerine giderek gerekli müdahaleyi en kısa sürede yapmaktadır.

Elektrik arızası çeşitli sebeplere bağlı olarak oluşabilmektedir.Bazen arıza planlı bir bakım çalışması sebebiyle olurken bazende abone kaynaklı ihmaller elektrik kesintisine neden olmaktadır.KEPSAŞ ve KCETAŞ  aboneleri elektrik kesintisi yaşandığı zaman tek yapması gereken arıza bildirim formunu doldurmaktır.Arıza bildirim formunu sayfanın en altında yer alan linke tıklayarak yapabilirsiniz.KEPSAŞ KAYSERİ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Arıza bildirim formunu doldururken çok dikkat etmelisiniz.Adres bilgileri ile arıza detayları hakkında bildi verirseniz,ekiplerin olası zaman kaybetmesinin önüne geçmiş de olursunuz.Arıza bildirimini online olarak bildirmenin yanında Çağrı merkezini arayarak da yapabilirsiniz.

Kepsaş Arıza bildirimi ya da Kcetaş arıza bildirimi yapmak için tıklayınız..

Pay