KCETAŞ KAYSERİ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

KCETAŞ KAYSERİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

Kepsaş kayseri elektrik kesintisi

Türkiye’nin ilk özel elektrik dağıtım şirketi olmanın ve güçlü teknik alt yapısının verdiği öz güvenle görev bölgemiz dahilinde güvenilir, kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımını sağlayan, yeni teknolojileri uygulama ve bu anlamda sektöre öncülük etme fonksiyonunu sürdüren ve sektöre sürekli katma değer sağlayan şirket olan Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş abonelerine elektrik kesintileri yaşanacağı zaman bilgilendirmektedir.

Elektrik kesintilerini Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş kısa adıyla KCETAŞ resmi web sitesi üzerinden aboneleri ile paylaşmaktadır. Bu sayede aboneler planlı elektrik kesintilerinden önceden haberdar olarak gerekli önlemleri alabilmektedir.

Kayseri planlı elektrik kesintisiKCETAŞ KAYSERİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

Kcetaş elektrik aboneleri elektrik kesintileri konusunda bilgi almak için tek yapmaları gereken sayfanın altındaki linki takip etmektir.Kayseri ile ve ilçelerinde,hangi mahallesinde ,hangi tarih ve saat aralığında elektrik kesintisi yapılacağını online bir şekilde öğrenebilirler.

Akkışla elektrik kesintisi,Bünyan elektrik kesintisi,Develi elektrik kesintisi,Felahiye elektrik kesintisi,Hacılar elektrik kesintisi,İncesu elektrik kesintisi,Kocasinan elektrik kesintisi,Melikgazi elektrik kesintisi yaşandığı zaman da sayfanın altındaki linki takip ederek elektrik kesintisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kepsaş kayseri elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Pay