KEPSAŞ KAYSERİ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

KEPSAŞ KAYSERİ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Kcetaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş., 12 Eylül 2012 tarihinde faaliyetine başlamış bir şirkettir.Kayseri İlinde elektrik perakende satış faaliyeti göstermek üzere 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca hizmet vermektedir.Kayseri il ve ilçelerinde mesken, ticarethane ve diğer müşteri grubunun ana elektrik tedarikçisi konumundadır.

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. kısa adıyla Kepsaş ,abonelerine en iyi hizmeti vermek amacıyla internet sitesi üzerinden birçok hizmeti abonelerine sunmaktadır.Kurumun web sitesine giren abonelerin en çok yararlandığı hizmet Kepsaş borç sorgulamadır.

Kepsaş borç sorgulama nasıl yapılır?

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. resmi web sitesini  ziyaret edip, online işlemler menüsünden elektrik borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kepsaş borç sorgulama işlemini yapabilmeniz için tesisat numarasını ilgili yerlere girmelisiniz.Tesisat nuKEPSAŞ KAYSERİ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMAmarası ya da abone numarasını herhangi bir Kepsaş faturası üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kepsaş borç sorgulama işlemini herhangi bir bankanın internet şubesini kullanarak da yapabilirsiniz.Bu işlem için:İnternet şubesine giriş yapıp, fatura ödemeleri/elektrik faturası/Kepsaş fatura ödeme adımlarını izleyerek, abone numarasını ya da tesisat numarasını  girerek borç sorgulaması yapabilirsiniz.

Hemen Kepsaş elektrik fatura borç sorgulaması yapmak için sayfanın altındaki linki takip etmeniz yeterli olacaktır.Elektrik fatura borç sorgulama işlemi ücretsiz olup, tüm Kepsaş aboneleri bu hizmetten yararlanabilir.

Kepsaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama için tıklayınız..
Pay