KEPSAŞ KAYSERİ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

KEPSAŞ KAYSERİ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

Kepsaş-Kcetaş  kaçak ihbar

Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş, kısa adıyla KEPSAŞ; Kayseri il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Elektrik aboneleri hizmet bedeli olarak, Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş belirlediği ödeme noktalarına fatura tutarlarını yatırmaktadırlar.  Aylık dönemler halinde  kesilen faturaları  zamanında ödemek ,daha kaliteli hizmet almak açısından ile çok önemlidir.

Bazı aboneler kaçak elektrik kullanmaktadır.Bu durum bazı haksızlıkları da beraberinde getirmektedir.Çünkü bedeli ödenmeyen fatura tutarı kayıp -kaçak bedeli olarak diğer abonelerden tahsil edilmektedir.

(Kayıp-kaçak bedeli Elektrik Piyasası Kanunu, Elektrik Piyasası Tarifeler Yönetmeliği, Elektrik Piyasası Perakende Satış Hizmet Geliri ile Perakende Enerji Satış Fiyatlarının Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ gereğince müşterilere tahakkuk ettirilmektedir.)

Kepsaş kaçak ihbar nasıl yapılır?

Kcetaş kaçak ihbar ya da kepsaş kaçak ihbar  yapmak için sayfanın altındaki linki takip ederek ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır.Formadaki kimlik bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacak ve üçüncü kişilerce paylaşılmayacaktır.KEPSAŞ KAYSERİ KAÇAK ELEKTRİK İHBARI

Kaçak Elektrik ihbarında bulunan kişiler adres bilgilerini girerken dikkat etmeleri gerekmektedir!!Hemen kepsaş kaçak elektrik ihbarında bulunmak için sayfanın altındaki linki tıklayınız.

Kepsaş kaçak ihbarda bulunmak için tıklayınız..
Pay