MEDAŞ MEPAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

MEDAŞ MEPAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Meram Elektrik fatura borç sorgulama

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ülkemizde faaliyet gösteren elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir.Meram Elektrik Dağıtım A.Ş kısa adıyla Meram Edaş görev sorumluluk alanında yer alan ; Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçe, 331 kasaba (belde), 1379 köy ve 512 (köy bağlısı) yayla hizmet vermektedir.

MEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincinde bir şirket olarak, kaliteli hizmetiyle sektöründe lider kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir. Bu amaç doğrultusunda kurumun web sitesine giden elektrik aboneleri bir çok işlemi online olarak yapabilmektedir.

Meram Edaş elektrik abonelerin online olarak en çok yararlandığı uygulama ise Medaş fatura sorgulama hizmetidir. Medaş fatura sorgulama ya da mepaş borç sorgulama işlemi için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Mepaş fatura sorgulama, Mepaş borç sorgulama işlemi için de aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Medaş Fatura Sorgulama

Aboneler çeşitli sebeplere bağlı olarak ödemek durumunda oldukları fatura tutarını unutabilmektedir. Medaş borç sorgulama uygulaması ile güncel borç bilgilerinizi online olarak öğrenebilirsiniz.

Sayfanın altındaki linki takip ederek öncelikle Medaş Fatura sorgulama ekranını açınız.Açılan ekranda Medaş MEDAŞ MEPAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMAelektrik faturası sorgulayabilmek için ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.Tesisat numarası,Müşteri numarasını ilgili yerlere girerek sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır.Saniyeler içinde ödenmemiş fatura bilginizi sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Tesisat numarasını ve müşteri numarasını bilmeyen aboneler bunu herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebilirler.Hemen Medaş  Elektrik fatura borç sorgulaması için sayfanın altındaki linki takip ederek, yazılan işlem adımlarını takip ediniz.

Medaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama için tıklayınız.
Pay