Medaş planlı elektrik kesintisi sorgulama

Medaş planlı elektrik kesintisi sorgulama

Meram Elektrik Elektrik kesintisi

Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçe de elektrik dağıtım hizmeti veren Meram Elektrik A.Ş, zaman zaman planlı elektrik kesintilerine gidebilmektedir.

Konya Elektrik kesintisi,Aksaray Elektrik kesintisi,Niğde Elektrik kesintisi,Kırşehir Elektrik kesintisi,Nevşehir Elektrik kesintisi,Karaman Elektrik kesintisi yaşandığı zaman bilgi almak isteyen elektrik aboneleri kurumun resmi sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Konya Elektrik kesintisi

Meram Elektrik A.Ş resmi web sitesinde planlı elektrik kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır.Sayfanın altındaki linki takip eden MEDAŞ aboneleri ,il seçimi yapmaları durumunda, il genelinde yaşanacak planlı kesintiler hakkında bilgi alabilirler.Kesinti tarihi,Kesintinin bitiş tarihi, kesintiden etkilenen bölgeler gibi merak edilen bilgilere online olarak ulaşabilirsiniz.Medaş planlı elektrik kesintisi sorgulama

Hemen Medaş elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz. Medaş planlı kesintiler sayfası Meram Elektrik A.Ş elektrik hizmeti alan aboneler içindir.

Medaş elektrik kesintisi hakkında bilgi almak;  kesinti uygulanan yerleri, 
hangi tarih ve saatte kesinti uygulanacağını öğrenmek için tıklayınız.
Pay