PASSOLİG MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

PASSOLİG MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI


PASSOLİG KARTIMI KAYIP ETTİM-ÇALDIRDIM-UNUTTUM!! TIKLAYIN.

 0850 724 33 44) Passolig Çağrı Merkezi

Taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlamak amacıyla Passolig uygulamasına geçilmiştir.

Passolig Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık Passolig Kartlarına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Sayfanın altında yer alan yorum ekle bölümüne Passolig kart ile ilgili  probleminizi yada merak ettiğiniz bilgiyi  bize iletirseniz, konu hakkında gerekli açıklamalar ve yapmanız gerekenler mail hesabınıza gönderilecektir.PASSOLİG MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Pasolig müşteri temsilcisi telefon numarası 0850 724 33 44)

Pasolig iletişim numarası sayesinde online olarak birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

0850 724 33 44  Passolig çağrı merkezi telefonu..Passolig telefon numarası ile ücretsiz olarak Türkiye’nin her tarafından arayıp bilgi alabilirsiniz.


PASSOLİG KART ÜCRETİ İÇİN TIKLAYINIZ..
PASSOLİG KART NASIL ALINIR? TIKLAYINIZ..
PASSOLİG KART İLE MAÇ BİLETİ NASIL ALINIR? TIKLAYINIZ.
PASSOLİG KART KAÇ GÜNDE NASIL TESLİM EDİLİYOR? TIKLAYINIZ.
PASSOLİG KART ŞİFRESİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM? TIKLAYINIZ..
YABANCI UYRUKLU KİŞİLER PASSOLİG KART NASIL ALIR? TIKLAYINIZ.
Pay