PLAKADAN İSİM SORGULAMA

PLAKADAN İSİM SORGULAMA


OGS GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

HGS GEÇİŞ İHLALİ-KAÇAK GEÇİŞ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..


Araç ve plaka bilgileri ile aracın kime ait olduğunu öğrenmek ister misiniz? Trafikte mutlaka başımıza kötü niyetli sürücülerle karşılaşmışızdır. Trafik kurallarını çiğneyen ve bizim canımızı tehlikeye atan bu kişileri çoğumuz başımıza bir hal gelmediği sürece şikayet etmeyiz. Ama bu trafik magandasının kim olduğunu merak ederiz.Böyle bir durumla karşılaştığınız da  kimden yardım alabilirsiniz?Bu kişiyi nasıl tespit edersiniz? bilin-bakalim-bu-plaka-kimin-1804131200_m

Plakadan araç sahibinin ismine ulaşmak mümkün mü?

  Artık bu bilgilere ulaşmak çok kolay. Trafiği tehlikeye sokan bu kişilerin kim olduğunu tespit etmek için tek yapmanız gereken plaka bilgilerini almak ve aşağıdaki tıklayınız kısmından işlemi gerçekleştirmektir.böylece siz zarar vermeye çalışan yada trafik sucu işleyen aracın kime ait olduğunu tespit edebiliyorsunuz.Bu bilgiler farklı suistimallere yol amcaya açık bir durum olduğundan bilgiler sınırlıdır.Daha detaylı bilgiyi ancak trafik şubeden yada suç duyurusu yaparak savcılık kanalı ile öğrenebilirsiniz.Kesinlikle trafik plakasını sorgulayarak kişinin ev adresi bilgilerine ulaşamazsınız.Sadece araç sahibinin kim olduğunu öğrenebileceğinizi unutmayınız.İkinci el araç alırken aracın eski sahibinin kim olduğunu da bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  Sorgulama işlemini gerçekleştiremeyen kullanıcılar yorum kısmına öğrenmek istedikleri plaka bilgilerini yazar salar özelden mail adresine  bilgiler atılacaktır.


Plakadan araç sahibi sorgula TIKLAYINIZ…

Pay