SAKARYA-ADAPAZARI DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA (AGDAŞ)

SAKARYA-ADAPAZARI BORÇ SORGULAMA

SAKARYA-ADAPAZARI DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA (AGDAŞ)

Agdaş doğalgaz aboneleri artık borç sorgulama işlemini online olarak yapabilmektedirler.Sayfanın altında yer alan işlem adımlarını yapmanız yeterlidir.

Sakarya’da bina kat sayısının az olmasına bağlı olarak maliyetlerin yüksek olması sebebiyle doğalgaz fiyatları yüksektir.Bu durumdan olumsuz etkilenen maalesef tüketiciler olmuştur.Tüm olumsuzluklara rağmen  katı yakıtlara nazaran daha çevreci olması, insanlar tarafından tercih edilmesindeki en büyük faktörlerden biridir..Sakarya ilimizde temiz havanın oluşmasında en büyük etkiye doğalgaz sahiptir.

Sakarya’nın doğal gaz tedarikini ve arzını sağlayan Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.(AGDAŞ)’nin müşteri merkezlerinde  doğal gaz tüketim faturaları tahsil edilmeyecektir.Bu doğrultuda aboneler online olarak borç bedellerini ödeyebilirler.

Bu doğrultuda birçok banka ile protokoller imzalayan AGDAŞ , tüketicilere farklı seçenekler sunmaktadır.
84f47a2782ed6eba317897609a23c1ef1418217762-300x265Bu anlaşmalar ile birlikte aboneler son ödeme tarihi geçmiş tüketim faturaları dâhil bütün faturalarını, depozito (güvence) ücreti taksitlerini ve son ödeme tarihi geçmemiş bağlantı bedeli taksitlerini online olarak anlaşmalı kurumlar ve bankalar aracılığı ile Türkiye’nin her yerinden kolay bir şekilde ödeyebilmektedirler.

AGDAŞ şubelerinde doğal gaz tüketim faturaları tahsil edilmeyeceğinden tüketicilere daha çok seçenek sunmak amacıyla 22 banka ile anlaşma sağlanmıştır. Uygulama kapsamında anlaşmalı olduğumuz tüm ödeme noktalarına gelerek son ödeme geçmiş ya da geçmemiş doğal gaz tüketim faturaları ve güvence(depozito) bedeli taksitleri ödenebilmektedir. AGDAŞ şubelerinde yapılacak tahsilat işlemleri sadece son ödeme tarihi geçmemiş ya da geçmiş  bağlantı bedeli taksitleri için gerçekleştirilir.

SAKARYA-ADAPAZARI DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

E-Agdaş sistemine giriş yaparak güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. E-posta adresi ve parala bilgisini girerek AGDAŞ fatura borç sorgulama işlemini kolayca yapabilirsiniz..SAKARYA-ADAPAZARI DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA (AGDAŞ) daha detaylı bilgi için çağrı merkezini arayabilirsiniz..

Sakarya-Adapazarı’ndaki AGDAŞ doğalgaz fatura sorgulamak  için  TIKLAYINIZ….


Anlaşmalı bankalar

AGDAŞ  online tahsilat anlaşması yapmış olduğu kurumlar: Anadolubank,  alBaraka,Faturamatik, Finansbank, Garanti,  Kredix, KuveytTürk, PTT, Şekerbank,   Vakıfbank, YapıKredi, Ziraat Bankası,Anadolubank, Akbank,Bank Asya, Denizbank,TEB, Türkiye Finans,Akbank, Aktifbank,Türkiye İş Bankası,Halkbank, HSBC,PTT, Şekerbank,

AGDAŞ aboneleri fatura ödemeleri için ayrıca anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı verebileceği gibi banka veznelerinde de ödeme işlemini yapabilirler. Konuya yönelik detaylı bilgi için AGDAŞ Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.


AGDAŞ ABONELİK İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ..

AGDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..

AGDAŞ PROJE SORGULAMA-GAZ AÇIM RANDEVUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

AGDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFONU İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay