SAMGAZ BORÇ SORGULAMA

SAMGAZ BORÇ SORGULAMA

SAMGAZ DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

Samgaz Borç Sorgulama için sayfanın altında yer alan işlem adımlarını yapmanız yeterlidir.

  Türkiye genelinde doğalgaz kullanımı son yıllarda oldukça artmış durumdadır.Doğalgaz’ın tercih edilmesinde zahmetsiz ve çevreye verdiği zararının fosil yakıtlara oranla az olması önemli bir tercih sebebidir.

  Samsun il merkezinde  gaz tedarikçisi ve dağıtımı SAMGAZ yapmaktadır yapmaktadır. Samgaz sitesinde online işlemler menüsüne girerseniz şahsınıza veya kurumunuza ait tüm aboneliklerin, borç bilgilerini görebilir, E-fatura sistemine kayıt yaptırabilir, doğal gaz kapama başvurusunda bulunabilir, endeks bildirimi ve fatura son ödeme tarihi değişikliği yapabilirsiniz.Samgaz Borç Sorgulama

   Tüketicilerin bu hususa dikkat etmeleri gerekir:Fatura sorgulama ekranı  bilgi amaçlı hazırlanmış olup herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır.

 SAMGAZ BORÇ SORGULAMA

  Aboneler SAMGAZ DOĞAL GAZ DAĞITIM A.Ş.ye gerçek fatura tutarları üzerinden sorumludurlar. Detaylı bilgi için 444 1 187 numaralı Samgaz müşteri hizmetlerini arayabilirler telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Fatura Sorgulama ekranı ile sadece fatura borçlarınıza ulaşabilirsiniz. Samgaz fatura sorgulama ekranı için   Tıklayınız...

Samgaz Borç sorgulaması yapabilmeniz için abone numaranızı bilmeniz gerekiyor. Samgaz abone numarası öğrenmek için   Tıklayınız.

ONLİNE BORÇ SORGULAMANIN TÜKETİCİLERE FAYDALARI NELERDİR?

leri zaman zaman kullanmış oldukları doğalgaz tutarını öğrenmek istemektedirler.Aylık dönemler halinde kesilen fatura tutarları çeşitli sebeplere bağlı olarak tüketicinin eline ulaşamadığı zaman aşağıda yer alan yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.Doğalgaz Sayaçı

Fatura bedelini nasıl öğrenebilirim:

  1. -Öncelikle doğalgaz dağıtım şirketinin çağrı merkezi birimini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  2. -Kurumun web sitesini ziyaret ederek online işlemler menüsünden, ödemeniz gereken fatura tutarını öğrenebilirsiniz.
  3. -Sayaç üzerinde yer alan bilgilerden yararlanarak ilk endek ile son endex arasındaki farkı hesaplayarak kendinizde fatura bedelini öğrenebilirsiniz.
  4. -En yakın Abone merkezine gelerek fatura bedelinizi öğrenebilirsiniz.
  5. -İnternet bankacılığı alt yapısını kullanarak da doğalgaz borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
  6. -Birçok doğalgaz firması akıllı telefon uygulamasına geçmiştir.Telefon uygulamasını indirerek de telefonunuzla borç sorgulaması işlemini yapabilirsiniz.Doğalgaz sayaç resmi

Online fatura sorgulama, pratik olması sebebiyle tüketicilerin en çok tercih ettikleri yollardan biridir.Özellikle şehir dışına çıkanlar ya da uzun bir dönem gelemeyeceğiniz ev ve iş yerinin doğalgaz bedelini, online olarak öğrenip ödeyebilirsiniz. Tüketiciler tatsız sürprizlerle karşılaşmaması için yukarıda yer alan bilgilere dikkat etmelidirler..

Yukarıdaki yazıda Samsun SAMGAZ firması abonelerinin Doğalgaz borç sorgulama işlemini nasıl yapacaklarına dair detaylı bilgi verilmiştir.


SAMGAZ DOĞALGAZ KAPAMA BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ FİYAT TARiFESİ İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONELİK BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONELİK İPTALİ-SÖZLEŞME FESHİ İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONE BAĞLANTI BEDELİ SAMGAZ GÜVENCE BEDELİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay