VAKIFBANK IBAN SORGULAMA

VAKIFBANK IBAN SORGULAMA

   Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ülkemizde faaliyet gösteren kamu bankalarından bitesidir. Vakıfbank online olarak yada telefon bankacılığı üzerinden müşterilerine birçok konuda işlem yapabilme imkanı sunmaktadır.Bu hizmetlerden bir tanesi de Vakıfbank IBAN hesap numarası sorgulama işlemidir.

Artık ülkemizde para transferlerinde IBAN hesap numarası kullanılması zorunlu hale getirilmiştir.26 haneden oluşan uluslar arası hesap numarası akılda tutmak oldukça zordur. Bu sebeple Vakıfbank IBAN hesaplama aracı ile kolayca bu bilgilere ulaşabilirsiniz.VAKIFBANK IBAN

Vakıfbank iban hesap numarasını öğrenmek için sayfanın altında yazan linki takip ederek söylenilen işlem adımlarını yapmanız yeterli olacaktır.Daha detaylı bilgi almak için Vakıfbank Çağrı Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank İban numarası nasıl öğrenebilirim?

Sayfanın altındaki linke tıklayarak IBAN hesaplama ekranına geliniz. KART /HESAP numarasını girdikten sonra IBAN öğren sekmesine basarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.Hesaplama aracı girdiğiniz hesap numarası, 26 haneden oluşan IBAN dönüşecektir.

VAKIFBANK İBAN SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay