VANGÖLÜ VEDAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

VANGÖLÜ VEDAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Vedaş Elektrik Borç Sorgulama

Sermayesinin tamamı TEDAŞ’a ait buluna Van gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Doğu Anadolu bölgesindeki illerimizde elektrik dağıtım hizmetini sunmaktadır.

Van gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi başta hizmet verdiği bölgede enerjiyi tüketicilere eşit taraflar arasında hiç bir ayrım gözetmeksizin kesintisiz, kaliteli ve sürekli sunmak olup;

  • -Teknolojik gelişmeleri takip ederek bunu bölgesel alt yapımıza entegre çalışmaları yapmak,
  • -Elektrik Dağıtım ve satış faaliyetleri alanında fark yaratacak uygulamalar ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartmak,
  • -Bölgede yer alan idari yapılanmalar ile işbirliği sağlayarak hizmetin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlamak,
  • -Personel açısından Kurum sadakatini ve takım olma anlayışını en üst düzeyde tutarak, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vererek, müşterilerimize 24 saat kaliteli, kesintisiz ve güler yüzlü hizmet sunulmasını sağlamak olarak sıralayabiliriz.

Vedaş borç sorgulamaVedaş Borç Sorgulama

Muş Vedaş borç sorgulama,Van Vedaş borç sorgulama,Bitlis Vedaş borç sorgulama,Hakkari Vedaş borç sorgulama işlemini VEDAŞ’ın resmi web sitesi üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Vedaş elektrik borç sorgulama için sayfanın altındaki linki takip etmeniz yeterlidir. Vedaş elektrik borç sorgulama  online bir hizmet olup VEDAŞ‘ın hizmet verdiği Muş,Van,Bitlis,Hakkari illerindeki aboneler için geçerlidir.

Vedaş borç sorgulama hizmeti sayesinde,elektrik aboneleri evlerinde olmadıkları uzun tatil dönemlerinde,güncel borç bilgilerini öğrenip fatura tutarlarını ödeme noktalarına ödeyebilmektedirler.

Vedaş borç sorgulama sayesinde güncel borç  bilgilerinizi öğrenebildiğiniz gibi,ödenmemiş geçmiş dönem elektrik faturalarını da sorgulayıp  öğrenebilirsiniz.

Vedaş borç sorgulama için tıklayınız.. Elektrik faturalarından %40 tasarruf etmek için tıklayınız..

Pay